Drużynowe Mistrzostwa Poznania w biegu na 5 km w ramach parkrun Poznań nr 202


18 czerwca 2016 r. o godz. 9:00 zorganizujemy dla Was specjalną edycję parkrun Poznań!
W ramach cotygodniowych biegów rozegramy Pierwsze Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Poznania w biegu na 5 km!
Tworzymy drużyny pięcioosobowe - męskie, żeńskie, albo mieszane (3 dziewczyny + 2 chłopaków).
Zgłaszacie składy drużyn na emaila: poznanbiuro@parkrun.com.
Sumujemy czasy zawodników i wygrywa najszybsza drużyna!
Dla najlepszych puchary i nagrody rzeczowe. Na mecie napoje i słodki poczęstunek.
Bieg darmowy!
ZAPRASZAMY!!!REGULAMIN
I Otwartych Drużynowych Mistrzostw Poznania w biegu na 5 km

1. Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Poznania w biegu na 5 km mają na celu wyłonienie najlepszych drużyn pięcioosobowych w biegu na 5 km.
2. Mistrzostwa odbędą się w dniu 18 czerwca 2016 r. (sobota), start biegu o godzinie 9:00, Park Cytadela. Bieg odbędzie się w ramach parkrun Poznań.
3. W rywalizacji biorą udział zespoły 5-osobowe. Zawodnik może wystartować tylko w jednej drużynie. 
4. Każda drużyna musi mieć swoją nazwę (np. Piątkowo na Biegowo). W przypadku zgłoszenia większej liczby drużyn o tej samej nazwie, zostaną one oznaczone jako I, II, III itd. zgodnie z kolejnością dokonanych zgłoszeń.
5. Drużyny zgłaszają się do zawodów poprzez wysłanie emaila na adres poznanbiuro@parkrun.com ze wskazaniem nazwy drużyny oraz jej składu osobowego (podając numer kodu uczestnika parkrun każdego biegacza).
6. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie emaila aż do chwili startu zawodów. Do tego czasu można też w ten sam sposób zgłaszać zmiany składu drużyn. Zgłoszeń drużyn można też dokonywać bezpośrednio przed startem biegu.
7. Zawody są bezpłatne. Organizator przewidział na mecie napoje i słodki poczęstunek, a dla najlepszych drużyn puchary i nagrody rzeczowe. Przewidziano klasyfikację drużyn męskich, żeńskich oraz mieszanych (drużyny mieszane to drużyny liczące 3 dziewczyny i 2 chłopaków).
8. Wyniki zawodów zależą od najlepszego łącznego czasu wszystkich pięciu członków drużyny. W przypadku identycznej sumy czasów, rozstrzyga lepszy czas najszybszego biegacza z danej drużyny, a w przypadku ich identycznych czasów czas drugiego biegacza z drużyny itd. Zawodnicy nie muszą biec razem, liczy się suma ich osobno osiągniętych czasów na mecie.
9. Trasa biegu wiedzie zgodnie z trasą poznańskiego parkrun i liczy 5 km. Każdy uczestnik biegu musi być zarejestrowanym biegaczem w systemie parkrun i za linią mety zeskanować swój indywidualny kod u wolontariusza. Osoby bez indywidualnego kodu nie zostaną sklasyfikowane.
10. Wyniki zawodów zostaną obliczone po zakończeniu zawodów i zostaną oficjalnie opublikowane na profilu zawodów na Facebook’u, natomiast nagrody i puchary zostaną wręczone na kolejnym biegu parkrun w dniu 25 czerwca.

Zobacz także

0 komentarzy

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM