Świąteczna edycja parkrun Poznań już 19 grudnia !!!Zapraszamy wszystkich na specjalną edycję parkrun Poznań 19 grudnia jak zawsze o godzinie 9:00 na poznańską Cytadelę!!!
Edycja świąteczna parkrun! Tylko raz w roku! Nie może Ciebie zabraknąć. Przyjdź z rodziną i ze znajomymi, dzieci również są mile widziane!
Spotkajmy się w jak najszerszym gronie. Jest to ostatnie nasze spotkanie przed Świętami i przed naszym wielkim biegiem 27 grudnia, który już za trochę ponad tydzień.
Poza super atmosferą (świąteczną), życzeniami dla wszystkich i jedynym w swoim rodzaju klimatem parkrun (jak zawsze) zapewniamy:
- gorącą herbatę dla wszystkich przed biegiem i po biegu!
- trochę słodkości dla wszystkich!
- będziemy wręczali drobne fanty - słodkości dla osoby, która ukończy bieg na danym miejscu: 10 (duży fant), 20, 40, 70, 80, 100 - trochę mniejsze fanty Emotikon wink
Jeżeli macie ochotę - przynieście ze sobą czapki Mikołajów albo inne przebrania świąteczne, mile widziane będą też od Was ciasta i pierniki dla nas wszystkich - biegaczy!
Trasa będzie specjalnie świątecznie oznakowana co 500 metrów - wypatrujcie więc takiej niespodzianki na trasie biegu!
How how how
Wasz Mikołaj - Gwiazdor na parkrun Poznań!!!
PS. Przyjdziesz na I Bieg Powstania Wielkopolskiego w dniu 27 grudnia? Świetnie! Warto sprawdzić trasę tydzień przed wielkim biegiem, zasady rejestracji uczestników no i atmosferę parkrun!
Zapraszamy

Zobacz także

0 komentarzy

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM