Forest run19 września 2015 r. odbędzie się Forest Run. Nie wiem czemu ale zwariowałem i zapisałem się dzisiaj na najdłuższy dystans 50 km ;-)) Najwyżej dojdę jakoś do mety! Rok temu czytałem i słyszałem bardzo pozytywne recenzje tej imprezy. Poza tym urokliwe trasy w lesie parku narodowego, więc będzie super.

Czas na Las!
Zapuść się w głąb leśnych otchłani, pobiegnij przez Wielkopolski Park Narodowy.
Bieganie zaczęło przerastać popularnością jakikolwiek inny sport – bo biegać można wszędzie i zawsze. A im więcej biegamy tym więcej jest w nas chęci by stawać się co raz lepszym, szybszym, pokonywać kolejne bariery. Dziś nietrudno znaleźć zawody dla każdego, jednak większość z nich organizowana jest w miastach, gdzie biegamy głównie po asfalcie.
Postanowiliśmy to zmienić i zaprosić Was tam, gdzie biega się najlepiej – czyli do lasu. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że tereny tak piękne jak WPN to zaledwie 20 min drogi z centrum Poznania, dlatego to właśnie tu postanowiliśmy zorganizować dla Was zawody Forest Run. Pokażemy Wam najciekawsze zakątki i najpiękniejsze miejsca!
Ucieknijmy więc z betonowej dżungli po to aby zamiast wielkomiejskiego chaosu nacieszyć się spokojem, poczuć prawdziwy zapach przyrody i czyste powietrze zamiast spalin samochodów, delektować się śpiewem ptaków i szumem drzew. Nie trzeba daleko szukać, aby poczuć się wolnym naprawdę, odetchnąć świeżym powietrzem, ale też zmęczyć się należycie by potem poczuć się prawdziwie szczęśliwym.


Zobacz także

1 komentarzy

  1. ... dzisiaj jakaś plaga z tym biegiem, koleżanka Agnes też już się zapisała :)
    R

    OdpowiedzUsuń

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM