W niedzielę półmaraton w Poznaniu!

W najbliższą niedzielę 12 kwietnia 2015 r. po raz trzeci stanę na starcie poznańskiego półmaratonu. Dwa lata temu (rok 2013) był to mój debiut na takim dystansie. Pamiętam, że po prostu chciałem dobiec do mety. Ostatnie kilometry były dla mnie męczarnią. Na mecie zmierzono mi czas 1:57.

W 2014 roku było już lepiej, bardzo dobrze wspominam tamten bieg. Trzymałem się wspaniałych pacemakerów na 1:50, którzy świetnie prowadzili dystans, zagrzewali do walki i robili super atmosferę. Dzielnie się ich trzymałem, na jakieś 4 km przed metą przyspieszyłem i finiszowałem z czasem 1:47.

Obecnie moja życiówka na półmaratonie wynosi 1:38. Taki czas udało mi się osiągnąć w listopadzie 2014 r. w Kościanie oraz nieco wcześniej we wrześniu w Kaźmierzu na Hochland Półmaratonie.

Jak będzie teraz w niedzielę? Nie mam pojęcia, ale będzie super!

Mam nadzieję na ładną pogodę, dzięki czemu na sam start będę mógł udać się rowerem. Pakiety odbiorę w piątek albo sobotę na Arenie. W ten weekend na targach odbywają się również targi motoryzacyjne Motor Show, gdzie fajnie by było coś ciekawego obejrzeć.

W sobotę natomiast będę prowadził Parkrun na Cytadeli.


Zobacz także

1 komentarzy

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM