Jutro Maniacka 10

Udało mi się już dzisiaj odebrać wraz z Grześkiem pakiety startowe na jutrzejszą Maniacką Dziesiątkę. Zawartość pakietu startowego nie powala może na kolana, jest tam w zasadzie tylko numer startowy z wbudowanym chipem do pomiaru czasu (tak lubię, nie trzeba nic wiązać do buta), worek na ciuchy do depozytu, ulotka oraz styczniowy numer gazety dla biegaczy (pewnie się nie sprzedała więc rozdają nakład ;-) Odebrałem też zamówioną koszulkę, w białym kolorze, asics, mam rozmiar XL a mogłaby być na mnie większa. Nadruk na koszulce z maniacką 10 jest trochę maciupeńki.

Całkiem sporo osób odbierało pakiety już dzisiaj. Na szczęście jednak nie tworzyły się kolejki. Punktów odbioru było sporo, więc wszystko szło bardzo sprawnie.

Ale ja tam niczego więcej do szczęścia nie potrzebuję i wszystko gra. Start jutro o godzinie 12. Wcześniej opuszczę cotygodniowy Parkrun, bo na 9:45 udajemy się na uroczyste spotkanie wielkanocne.

Szkoda tylko, że pogoda się trochę popsuła. Mam nadzieję, że jutro nie będzie padał deszcz.


Zobacz także

1 komentarzy

  1. dziękiza transporti towazystwo , obiecany link http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/56,143183,15912465,Dramatyczny_finisz_kenijskiej_biegaczki_na_maratonie.html

    OdpowiedzUsuń

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM