Dodatkowe zapisy na Maniacką Dziesiątkę

UWAGA ! Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość ! Na prośbę biegaczy i biegaczek zwiększony został limit uczestników o 500 miejsc.Dlaczego o tym piszę? To jasne - 14 marca założę buty biegowe i będziesz mógł mnie spotkać na starcie tego największego i chyba najstarszego biegu w Poznaniu i okolicach na 10 km. Jeśli będę się dobrze czuł, chciałbym powalczyć o poprawienie życiówki, która obecnie wynosi 42:44 (Dycha Drzymały Rakoniewice 2014).


Po zwiększeniu limit 11 Maniackiej Dziesiątki wynosi 4000 osób + zaproszona elita, przedstawiciele sponsorów i zaproszeni goście. Dodatkowe zapisy ruszą 11 stycznia 2015 o godzinie 11:00

Z uwagi na duże zainteresowanie mamy prośbę do osób chcących się zapisać.

prosimy zapamiętać datę dodatkowych zapisów ponieważ w kolejnym dniu może być już za późno.
w dodatkowej puli dzięki udanej współpracy z Asics nadal dostępne będą pakiety z koszulkami
jeżeli to możliwe najlepiej dokonać opłaty startowej on-line jako ostatni etap zgłaszania do biegu. Samo wypełnienie formularza zgłoszenia bez opłaty startowej jest nieważne !
osoby, które wybiorą inną formę płatności niż płatność on-line powinny liczyć się z tym, że inne osoby płacące on-line (czyli bezpośrednio po wypełnieniu formularza) mogą ubiec osoby zwlekające z opłatą startowego
aby znaleźć się na liście startowej należy wypełnić formularz i opłacić startowe, tylko wtedy osoba staje się pełnoprawnym uczestnikiem. Prosimy nie modyfikować tytułu wpłaty na inny niż przyznany kod podczas zgłaszania.
Pierwsze 500 dodatkowych osób, które wypełni formularz zgłoszeniowy i dokona opłaty startowej znajdzie się na liście startowej uczestników biegu.
opłata startowa nie jest podwyższona i zgodnie z regulaminem wynosi 49,00 zł dla pakietu STANDARD i 89,00 dla pakietu PREMIUM (w tym koszulka techniczna marki Asics).

Szczegóły można poczytać klikając tutaj.

Co ciekawe o większym limicie startujących napisała nawet Wyborcza:

Maniacka Dziesiątka to jeden z najpopularniejszych biegów ulicznych w Polsce. Na dystansie 10 km biegacze będą ścigać się już po raz 11, a trasa biegu będzie wiodła m.in. ul. Baraniaka, Piotrowo, Mostem Rocha, Garbarami, Krakowską i Kazimierza Wielkiego, aż do mety przy końcówce toru regatowego nad Maltą.

Co roku do biegu zapraszani są także olimpijczycy i uczestnicy Mistrzostw Świata. W tym roku prawdopodobnie będą to zawodnicy z kadry Maroka. - Otrzymaliśmy zgłoszenia od ich menedżera, ale zawodnicy potrzebują wiz, by wziąć udział w zawodach w Europie. Mamy nadzieje, że takie dostaną, ponieważ już zapowiedzieli, że chcieliby pobić rekord trasy biegu - zdradza Kujawiński.

Dotychczasowy rekord Kenijczyka Joel Maina Mwangi wynosi 29 min i 9 sec, a wśród kobiet 32 min i 43 sec olimpijki Katarzyny Kowalskiej.

Ponadto Kujawiński zapowiada, że będzie zbierał opinie od uczestników biegu i na tej podstawie być może powiększy przyszłoroczną liczbę miejsc startowych. Maniacka Dziesiątka wystartuje 14 marca w południe

Zobacz także

0 komentarzy

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM