Plany na weekend

W nadchodzący weekend w sobotę 12 marca wystartuję w parkrun Poznań. Pobiegnę na tyle na ile będę miał sił w nogach i płucach ;-) Ostatnie moje wyniki na parkrun napawają pewnym optymizmem:


Łącznie z innymi biegami na 5 km (np. City Trail, Bieg Tropem Wilczym na Cytadeli) kręcę się już dosyć regularnie poniżej 20 minut na piątkę. Fajnie by było zrobić w sobotę PB na parkrun ;-) Tym bardziej, że nieprędko znowu pobiegnę parkrun w Poznaniu (19 marca Olandia, 26 marca Bieg Zajączka, 2 kwietnia wyjazd do Berlina na półmaraton, 9 kwietnia Uniwersytecka Zadyszka, 16 kwietnia wyjazd do Łodzi na maraton i już trzecie moje odwiedziny parkrun Łódź. Wygląda na to, że na parkrun będę mógł się pojawić na Cytadeli dopiero 23 kwietnia! Długa przerwa niestety.

W niedzielę natomiast 13 marca wybiorę się do Puszczykowa na III. Bieg Crossowy na 8 km. Trasa wygląda następująco:Jak widzę jest to bardzo podobna trasa do Dwubiegu Lipcowego, który biegałem w zeszłym roku wieczorem i potem rano:

- Lipcowy Dwubieg Puszczykowski wieczorny 37,52 miejsce 11 / 80
- Lipcowy Dwubieg Puszczykowski poranny 37:37 miejsce 9 / 70

Nie pozostaje nic innego jak pobiec szybciej niż te 37 minut w niedzielę ;-) Szykuje się spora impreza biegowa, bo na liście startowej widnieje już ponad 320 opłaconych biegaczy. Zapisałem również Ignacego na biegi dla dzieci.

Zobacz także

0 komentarzy

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM