Szukasz mieszkania? Może skusisz się na to....

Należąca do jednego z najbogatszych Polaków rezydencja Sowiniec pod Mosiną została wystawiona na sprzedaż za... 50 mln euro.

Z całą pewnością jest to jedna z najbardziej okazałych polskich rezydencji. Do czasu wystawienia jej na sprzedaż, niewiele osób miało świadomość tego, co dzieje się za wysokimi murami w podpoznańskim Sowińcu. 279 hektarowy park, pałac o powierzchni ponad 3000 metrów, 14 sypialni, 24 łazienki, kryty basen, kryty kort tenisowy, stajnia i drużyna polo. Wszystko to zostało wystawione na sprzedaż poprzez agencję Sotheby's Real Estate, międzynarodową agencję zajmującą się luksusowymi nieruchomościami, na jakie pozwolić mogą sobie tylko nieliczni. Rozmach rezydencji Sowiniec ustępuje tylko nielicznym ofertom zagranicznym tej agencji. Cena tej nieruchomości to 50 mln euro, czyli ponad 200 mln złotych.

Warto obejrzeć zdjęcia, jak mieszkają obecni królowie!!!

Jest to całkiem niedaleko od Poznania, mijając Luboń i Puszczykowo dojeżdżamy do Mosiny, skręcamy w lewo i nad Wartą już jesteśmy na miejscu ;-) Hyc przez Wartę i już jesteśmy w Rogalinie.

Najlepsze, że przepych tej rezydencji jest tak wielki, że tam nic nie może być "normalne". Rozumiem że gość zapragnął mieć własny basen. No to bym zrobił powiedzmy nawet 25-metrowy, z torami. Ale nie - tutaj musi być na bogato ;-) Rzymskie łaźnie, rzeźby na ścianach i marmurowe posadzki ;-) I tak z wszystkim, nawet kort tenisowy jest jakby starodawny, z drewna. Chciałbym to kiedyś odwiedzić.


Zobacz także

0 komentarzy

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM