Parkrun Poznań 15 sierpnia 2015 r.


W ostatnią sobotę 15 sierpnia 2015 r. organizowałem Parkrun Poznań. Szefowałem, mierzyłem czas...
Przywiozłem takie cudeńko....    w tle moje auto ;-)     Pracuję jeszcze nad rozwiązaniem jakichś fajnych stojaków....


Na koniec grupowe zdjęcie po udanym biegu ....I opowiadam przez megafon...Flagi i cała otoczka też gotowa do walki ;-))


Zobacz także

7 komentarzy

 1. Robert,nie to abym Ci maślił,ale uważam że Ty(Twoja firma) powinieneś także być wymieniany wśród sponsorów Parkrun Poznań.Każdy chyba widzi Twoje wielkie zaangażowanie w organizację i prowadzenie biegów.Nie wspomnę o aspekcie finansowym,taki zegar do pomiaru czasu też troszkę kosztuje.A planowana organizacja biegu 27.12 i koszty z tym związane będą na pewno nie małe.
  Bogdan

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko poko loko, nie po to to robię, żeby sobie robić reklamę, nie zależy mi. Ja odszedłem już na emeryturę zawodową, więc już nie latam za kolejnymi interesami, zwolniłem tempo, wyłączyłem się z pewnym spraw, biznesów, latania za klientami, po sądach, już mnie to nie kręci i nie bawi. Teraz korzystam z życia i konsumuję co mogę, a jak mam się podzielić tym co mam z innymi, to sprawia mi to tylko przyjemność. Kiedy się dzielić tym czym można, jak nie teraz? Do grobu nic nie zabiorę.

   Usuń
  2. Do głowy by mi nie przyszło,że robisz to dla reklamy.W dzisiejszych czasach mało jest już ludzi bezinteresownych,więc dla tych którzy dzielą się z innymi należy się szacunek i uznanie.Najgorsze jest to,że takim spoko ludziom rzuca się jeszcze kłody pod nogi i zawiści.
   Dla mnie jesteś gość przez duże G.
   B.

   Usuń
  3. Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. ;)

   A ta na poważnie - dołączam się do słów Bogdana, dobra robota, wielki szacunek. Dzięki takim osobom jak Ty, Marek i wierny od samego początku Damian nasz poznański parkrun cały czas istnieje, a pewnie niedługo znowu zacznie się rozwijać. Oczywiście ja również w miarę możliwości będę pomagał, parkrun Poznań od początku traktuję jako swój macierzysty klub biegowy.

   Usuń
  4. Jestem gość przez duże G..... źle to się kojarzy ;-))

   Usuń
  5. Faktycznie,już poprawiam-Jesteś Gość!
   B.

   Usuń
 2. Przyłączam się do powyższych wypowiedzi :)
  R

  OdpowiedzUsuń

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM