Zapowiedź półmaratonu w Poznaniu - to już 12 kwietnia

Tutaj można poczytać ciekawą zapowiedź półmaratonu w Poznaniu. Nie zabraknie mnie na tej imprezie. Będzie to mój pierwszy półmaraton w tym sezonie. Ostatni pobiegłem w Kościanie 8 listopada 2014 r. z czasem rekordowym dla mnie 1:38,22. Obawiam się, że w obecnej formie trudno będzie mi się zbliżyć do tego wyniku - ale postaram się.


W niedzielę, 12 kwietnia, z dystansem 21,097 km zmierzy się blisko 9000 biegaczy z 27 państw. Wśród nich Wiceprezydent Miasta Poznania – Jakub Jędrzejewski, były Prezydent Miasta Poznania – Ryszard Grobelny i radna Miasta Poznania – Joanna Frankiewicz.

Już po raz drugi w poznańskim półmaratonie wystartuje Iwona Guzowska, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w kick-boxingu. Czy złamie czas, jaki osiągnęła przy swoim pierwszym podejściu w 2013 r. - 01:40.10?

Po ubiegłorocznym debiucie w Poznaniu na królewskim dystansie, do stolicy Wielkopolski wraca na półmaraton Paweł Czapiewski. Wynik z maratonu (02:59.32,00) wisi na jego sportowej „tablicy wyników” pod hasłem REKORDY. Liczymy, że wynik z naszego półmaratonu też się pod nim znajdzie.

Po raz kolejny Poznań Półmaraton organizuje loterię, w której do wygrania jest fantastyczny samochód. Tym razem jest nim Toyota Yaris 1. Active ufundowana przez Toyotę Polska oraz poznańskich dilerów Toyoty – Bońkowscy, Fietz i Ukleja. Szansę na jej zdobycie ma każdy, kto ukończy półmaraton, poprawnie odpowie na pytanie konkursowe i wrzuci kupon do urny w dniach 10-11 kwietnia w Hali Arena. Nagroda powinna zadowolić zarówno mężczyznę, jak i kobietę, którykolwiek z nich stanie się jej posiadaczem - nie dość, że model jest praktyczny, świetnie wyposażony, to do tego jest jeszcze elegancki.

Szczęśliwiec, który dobiegnie do mety jako 2015. osoba, dostanie podwójne zaproszenie na weekendowy odpoczynek w hotelu Sheraton w Krakowie, a zawodnik, który linię mety przekroczy jako 4250. osoba otrzyma nowoczesne urządzenie do elektrostymulacji mięśni – Compex SP4.


Zobacz także

0 komentarzy

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM