Bardzo bogaty pakiet startowy w półmaratonie w Grodzisku!

Organizatorzy ujawnili zawartość przynajmniej części pakietu startowego na półmaratonie Słowaka w Grodzisku. Ta impreza jest zaplanowana na 14 czerwca 2015 r. (niedziela) na godzinę 9 rano. Start i meta Stary Rynek w Grodzisku Wielkopolskim. Dobrze, że organizatorzy przesunęli godzinę startu na rano, bo bieganie w południe w zeszłym roku przypominało żar i piec. Pamiętam, że przez upał ledwo dobiegłem do mety.

Na mecie każdy otrzyma oczywiście piękny pamiątkowy medal:
IX Grodziski Półmaraton "Słowaka" bierze udział w cyklu biegów - Korona Polskich Półmaratonów. Cykl ten organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Biegów przy współpracy Wojskowego Klubu Biegacza "META" Lubliniec.

Podstawowy element pakietu startowego, który otrzyma każdy startujący w półmaratonie - jest to bluza biegowa KALENJI EKIDEN WARM wykonana z wysokiej jakości tkaniny technicznej. Bluzy męskie będą w kolorze błękitnym, natomiast damskie w kolorze różowym. Każda bluza posiada na prawej piersi nadruk logo Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”.

Od 1 marca trwają zapisy na IX edycję Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”. Już blisko 2000 biegaczy zgłosiło swój udział w biegu. Przypominamy, że limit zgłoszonych i opłaconych zawodników wynosi 2500. Opłata startowa do 30 kwietnia wynosi 60 zł.  Jest to chyba jedyny bieg, gdzie w pakiecie startowym organizatorzy zapewniają bluze. Zwykle są to zwykłe koszulki typu T-shirt, a tutaj taka miła niespodzianka ;-)

Będą zadowoleni wszyscy biegacze, dla których ważny jest materialny aspekt biegania i zawartość pakietu startowego ;-)

Zobacz także

2 komentarzy

  1. jedyny bieg w swojej klasie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam już taką bluzę,tylko w czerwonym kolorze.Ciepła i dobrze się ją nosi.Na temat tego biegu słyszałem tylko pozytywne opinie.Jeśli będzie taka atmosfera jak w Rakoniewicach ,to super.
    Bogdan

    OdpowiedzUsuń

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM