Parkrun Poznań

Biegałem dzisiaj rano na Parkrun Poznań. Zająłem 20 miejsce z czasem ok. 20:45. Biegło mi się całkiem dobrze, chociaż znacznie poniżej moich oczekiwań co do osiągniętego czasu. No ale nic, na początku sezonu nie jest łatwo od razu dojść do wysokiej dyspozycji. Gorzej, że ładnych kilka sekund mi uciekło bo gdzieś na 2 km... rozwiązał mi się but i no musiałem zdejmować rękawiczki, zatrzymać się żeby go zawiązać no i przez to nie tylko uciekły sekundy, ale i wypadłem z rytmu..

Podczas dzisiejszego biegu była około setka biegaczy.

Tak patrzę, że wskutek różnych wydarzeń, innych biegów, nart i organizacji parkrun, był to mój dopiero drugi bieg w parkrun w roku 2015... Trzeba będzie to szybko nadrobić ;-)

**************

Jutro Wildecka Dziesiątka. Właśnie otrzymałem emaila od organizatorów z mapką biegu. Widać na niej, że odwrócono kierunek biegu ;-) To chyba dobrze, pierwszy kilometr - dwa to dłuuuga prosta i szeroka ścieżka rowerowa. Więc nie będzie ciasno na starcie.


Organizatorzy zapewnili możliwość odebrania pakietów startowych już dzisiaj (sobota) w godzinach 16-20 w sklepie rowerowym MaxBike na ul. Górna Wilda 97. Postaram się skorzystać z tej opcji żeby podjechać na start w pełnej gotowości ;-)

Zobacz także

3 komentarzy

 1. Super mapka. Ale czy asfaltowa ścieżka rowerowa nie zaczyna się na Drodze Dębińskiej od Hetmańskiej?

  Biegałem tam w zeszłym roku w ramach rozbiegań tylko, że w drugą stronę i od Hetmańskiej, to wg mnie były tam tylko dwa piaszczyste ślady.
  Robert_II

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak dokładnie to nie wiem. Faktycznie chyba przez jakiś czas jest bez asfaltu.

  OdpowiedzUsuń
 3. damy radę mam taką nadzieję

  OdpowiedzUsuń

Nieprzychylne, niemiłe i niekulturalne komentarze będą usuwane.

Komentarze

ARCHIWUM